CasusGrill recenze: Akčnírodiče.cz

5. 09. 2019

Přečtěte si novou recenzi na Casus Grill, která vyšla na serveru: Akčnírodiče.cz:

Grilovačka u stanu, to je prostě top. Nákup čerstvých ryb, klobásek a zeleniny. Ta vůně provokující všechny kempaře kolem. Mastné ruce, ušmudlané děti, spokojená bříška. Tohle všechno ke stanování patří. A když se to podaří i s ohledem na přírodu, je to moc fajn. A co vy, už jste vyzkoušeli dánskou novinku v podobě ekologického Casus Grillu? My na něj narazili před pár týdny na výstavě stanů.

Jde o jednorázový gril, který je vyrobený pouze z přírodních materiálů, nenajdete na něm ani kousek hliníku nebo železa.

Součástí balení jsou brikety z dřevěného uhlí, lehké izolační lávové kameny a krabice z tenké lepenky s grilovací mřížkou z bambusu. Dobroty na gril je dobré připravit předem, uhlí je rozpálené cca za 15 minut (po 5 minutách, o kterých mluví výrobce, nám gril přišel ještě studený) a vydrží hřát víc než hodinu.

Podle průvodního letáčku gril poslouží i v náročnějších podmínkách – grilovat s ním prý můžete i v teplotě -10 stupňů nebo v nadmořské výšce 2000 m. n.m.

A jak je to s tou ekologičností? Použitý gril stačí dát do popelnice nebo na kompost, kde se kompletně rozloží. Když jej spálíte, v přírodě po něm zůstanou pouze lávové kameny, které se používají v pěstitelských školkách ke zkvalitnění půdy.

ZDROJ: http://akcnirodice.cz/2019/08/31/grilovani-s-ohledem-na-prirodu/


  Sdílejte tuto aktualitu na facebooku

Ocenění Casus Grillu:

Ocenění Casus Grillu

Exkluzivní dovozce značek:

Hobie Kajaking Hobie Sailing Hobie Fishing Hobie Paddleboards Paddleboards Anomy Paddleboards Mint Lama GoSun Stove solární vařiče a grily Transcool 12V chlazení Jednorázový gril Casus Grill Adventure Centrum

Exkluzivní dovozce pro ČR a SK
ADVENTURE CENTRUM


Casus Grill

Budějovická 1146, 252 42 Jesenice, IČ: 64377563
GPS: 49.9795217N, 14.5104947E – Zobrazit na mapě
Copyright 2024 ADVENTURE CENTRUM – Mapa webu